Hangi Alanlarda Eğitim Yapıyorsunuz?

Sağlık: Daha iyi bir sağlık için inovasyon…

İnsan yaşamı artık daha uzun. İleriki yaşlarda daha kaliteli bir hayat sürebilmemiz için daha iyi sağlık koşullarına ihtiyacımız var. Ayrıca WHO’nun raporuna gore ortalama olarak insan nüfusunun %10’unu engelli olarak doğanlar ve sonradan engelli olanlar oluşturuyor. Biz sağlık alanında bulunduğumuz çevrede sağlık koşullarını iyileştirme ve geliştirmeyi amaçlarken kalıcı değerler yaratıyoruz.

Çevre: Daha yeşil ve iyi bir Çevre için inovasyon…

Biz, çevrenin korunmaya ihtiyaç duymayacağı bir sistem, bir metodoloji oluşturmak istiyoruz. Buna önce kendi mahallemizde, kendi şehrimizde başlıyoruz ve gökyüzü ile tüm evreni hedefliyoruz. Bu doğrultuda sanayi paydaşlarıyla, hükümetlerle ve sivil toplum örgütleriyle birlikte projeler üretiyoruz.

Tasarım: Daha iyi bir Tasarım için inovasyon…

Dünyanın sağlık, çevre, eğitim, işsizlik, kültür ve gelir seviyesi gibi ortak problemlerinin yeni tasarımlar ile çözülebileceğine inanıyoruz. Bu amaç doğrultusunda tasarımcılarla, grafiklerle, ressamlarla, mühendislerle, mimarlarla, doktorlarla, eğitimcilerle ve sivil toplum örgütleriyle birlikte anlıyor, analiz ediyor, düşünüyor ve tasarlıyoruz.

Sosyokültürel: Daha iyi bir Sosyokültürel gelişim için inovasyon…

Fakirliği, susuzluğu, eğitimsizliği, işsizliği ve kalitesiz gıdayı değiştirebilecek ne varsa buluyor, projeleştiriyor ve çözümler üretiyoruz. Bize göre her birey daha iyisini hak ediyor. Çünkü birbirine zarar vermeden her bireyin ve canlının birlikte var olmaya değer değer olduğuna inanıyoruz. Etik değerleri koruyarak, empatik ve çevresel araştırma yöntemleriyle, hayvan haklarını ve çevreyi de gözeterek, insan hayatını kolaylaştıracak ürün ve süreçleri ortaya koymayı hedefliyoruz.

Eğitim: Daha iyi bir Eğitim için inovasyon…

Öğretici sadece kolaylaştırıcıdır… Öğrenme kişide gerçekleşir. Eğitimin yerini öğretimin aldığı, öğretirken öğrenen ve öğrenirken öğreten daha iyi bir sistem için; öğrendiklerimizin yenilenmesi, yapılandırılması ve iyileştirilmesi için, öğretim eşitliği ve özgürlüğünün sağlanabilmesi için öğretmenlerle, öğrencilerle, yerel hükümetlerle ve sivil toplum örgütleriyle birlikte çalışarak çözümler ortaya koyuyor ve projeler ortaya koyuyor ve üretiyoruz.

Şehir: Daha iyi yaşanılabilir şehirler için inovasyon…

Şehirleşmenin oldukça arttığı günümüzde şehirlere mekansal anlamda imkan verip, imkanın da mümkün kılınabilmesini sağlamak amacıyla tüm bireylerle, mimar ve tasarımcılarla, şehir planlamacılarla, mühendislerle ve ilgili tüm paydaşlarla birlikte tüm şehirleri kapsayacak şekilde projeler üretiyoruz.

Makine: Daha iyi teknolojik makineler için inovasyon…

İnsan yaşamını iyileştirmek için ve sürdürülebilir insan gücünün insan için yeniden oluşumunun makineyle sağlanması sürecinin daha doğru ve hızlı bir şekilde yönetebilmesi için mühendislerle, eğitmenlerle, tasarımcılarla, teknisyenlerle ve teknikerlerle birlikte çalışıyor ve daha teknoloji odaklı, daha inovasyon odaklı makineler geliştiriyoruz.

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize Abone Olun

Aba Innolab bültenine abone olarak güncellemelerden ilk önce siz haberdar olun.

Aboneliğiniz Alındı