3D Printing ve Modelleme

Değişen dünya dinamikleri ile oluşan 3 boyutsal algı gün geçtikce daha da büyümektedir. Tasarlama ve fikirleri hayata geçirme bu anlamda farklı boyutlara da geçmektedir.

Bir Maker’ın hayal edebileceği her şekil ve ebattaki parçanın, kolayca modellenerek “3D Printerlar” sayesinde hızla çıktısının alınması mümkündür. 3B yazıcıların yaygınlaşması Maker haraketinin günümüzde giderek daha fazla yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz 3D printer firmaları ile beraber eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Eğitimler sırasında 3D printerları öğreniyor ve proje çalışmalarınıza yeni bir boyutta düşünce sistemi geliştiriyoruz.  Eğitimin sonunda ürün örneklerinizi istediğiniz boyutta çıkartabiliyorsunuz.

ABA InnoLab de 3 boyutlu yazıcıları öğrenirken bir makinenin tasarımsal ve teknik detaylarını öğrenebilir ve deneyimleyebilirsiniz. 3D Printing ve Modelleme eğitimlerimiz sayesinde Maker’lar 3D Printerlarla tanışıyor, modellemeyi öğreniyor ve kendi modelledikleri ürünlerin çıktılarını alarak projelerinde kullanabiliyor.

Siz de kendi tasarımlarınızı somut bir şekilde görmek istemez misiniz?

 

3D Printer’lar sayesinde her türlü çıktıyı almak mümkün

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize Abone Olun

Aba Innolab bültenine abone olarak güncellemelerden ilk önce siz haberdar olun.

Aboneliğiniz Alındı