Eğitimler

ABA Innolab olarak Maker’lara süreç boyunca ihtiyaç duyacakları tüm konularda düzenlediğimiz eğitimlerle destek veriyoruz.

Maker’ların bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematikle içiçe bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak STEAM Eğitimlerimiz ile projelerinizin sürdürülebilirliğini arttırabilirsiniz.

Motor, tesisat düzeneği ve elektrikli aksamlarla ilgili temel bilgileri de edineceğiniz Robotik Eğitimlerimiz sayesinde robot yapmayı ve kodlamayı kısa bir süre içinde öğrenerek projelerinizin altyapısını güçlendirebileceksiniz.

Fikrinize ya da kafanızdaki ürüne daha büyük bir çerçevden bakmanızı sağlayacak Tasarım Odaklı Düşünme eğitimlerinize katılan Maker’lar ise empati yaparak ve araştırarak fikirlerini geliştiriyor, ürettikleri prototipleri test ederek her zaman daha iyisini amaçlıyor.

Prototip üretimi aşamasında Maker’ların en büyük yardımcısı olan 3B yazıcılar sayesinde istenen her şekilde ve ebatta parçanın dakikalar içinde çıktısı alınabiliyor. 3D Printer Modelleme eğitimlerimiz sayesinde Maker’lar 3D Printer’larla tanışıyor ve modellemeyi öğreniyorlar.

Maker’ların hayata geçirdikleri fikirlerin, projelerin ve üretimlerinin telif haklarının korunuyor olması son derece önemli. Maker’lar bu konuda nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini Patent ve Lisanslama Eğitimlerimiz sayesinde öğreniyorlar.

Son olarak,  İş Planı Oluşturma Eğitimi sayesinde Maker’lar hem  projelerini yatırımcılara ve kreditörlere sunma aşamasında nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğreniyor, hem de projelerinin yol haritasını rasyonel bir biçimde oluşturuyorlar.

 

 

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize Abone Olun

Aba Innolab bültenine abone olarak güncellemelerden ilk önce siz haberdar olun.

Aboneliğiniz Alındı